O inwestycji

Opis inwestycji i dostępne domy

Osiedle Nowa Stawiguda to zespół 20 komfortowych domów w zabudowie szeregowej. Ciekawa forma architektoniczna łączy nowoczesną bryłę z elementami typowymi dla tradycyjnej zabudowy regionu, a równocześnie zapewnia optymalną funkcjonalność dla przyszłych mieszkańców. Każdy z domów posiada przynależną działkę o powierzchni od 200 do 350 m2. W kolejnym etapie budowy osiedla powstanie również zabudowa szeregowa dwu-lokalowa,w której oferowane będą lokale mieszkalne o powierzchniach około 63 i 68 m2.

Osiedle zlokalizowane jest bezpośrednio w miejscowości Stawiguda przy drodze powiatowej relacji Stawiguda – Pluski. Zmodernizowana obecnie do standardu drogi ekspresowej droga krajowa nr 51 wraz z powstającym węzłem na obwodnicę, czynią ze Stawigudy najlepiej skomunikowaną z Olsztynem lokalizację podmiejską, gwarantując doskonałą dostępność komunikacyjną.

Położenie osiedla łączy w sobie komfort zamieszkania w miejscowości zapewniającej wszystkie niezbędne usługi takie jak sklepy, gabinety lekarskie oraz usługi edukacyjne oraz otoczenie terenów o wysokich walorach przyrodniczych.

Osiedle Nowa Stawiguda zlokalizowane jest na południowych obrzeżach Stawigudy i leży na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rezerwat Las Warmiński oraz dwa jeziora: Łańskie i Pluszne, które zapewniają przyszłym mieszkańcom Osiedla nieograniczony dostęp do rekreacji i wypoczynku na unikalnych przyrodniczo terenach.

Dostępne domy:

Numer domu Powierzchnia mieszkalna Ilość pokoi Plan domu
Segment nr 3 134,3 m2 6 Pobierz plan
Segment nr 4 134,3 m2 6 Pobierz plan
Segment nr 6 134,3 m2 6 Pobierz plan
Segment nr 7 134,3 m2 6 Pobierz plan
Segment nr 8 134,3 m2 6 Pobierz plan